Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jaką moc żarówki wybrać?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 idxntlikeu

idxntlikeu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1175 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2021 - 16:26

Terrarium będzie miało wymiary 120x50x50 i będą w nim 4 samiczki. Jaką moc żarówki grzewczej wybrać? czytałem że podobno kabel grzewczy jest lepszy ale ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaką moc żarówki wybrać?     x


#2 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2263 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2021 - 20:12

OMG, ktoś też woli żarówki <3

Powiem Ci szczerze, że metodą prób i błędów kombinowałabym z żarówkami 50 i 75W. Zobaczysz, co Ci bardziej siądzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 February 2021 - 00:19

Ja również preferuję żarówki! Moc proponowałbym na początek taką samą jak wyżej. Warto jednak pomyśleć nad ogrzewaniem nocnym w postaci kabla grzewczego, maty grzewczej lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2263 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 February 2021 - 11:07

Promiennik zrobi robotę :) Tylko nie te terrario za 19 zł, bo chińszczyzna to loteria, mój umrł po 3h, kumpeli się nawet nie włączył, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.