Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Brak apetytu i dziwne zachowanie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MI5

MI5
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4071 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2021 - 19:05

Mam problem z samicą A. geniculata. Mam ją od około 4 lat, zakupiona w rozmiarze ok. 2 cm DC, liniała kilkukrotnie bez komplikacji. Niestety, po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Brak apetytu i dziwne zachowanie     x


#2 No_Fight_No_Glory

No_Fight_No_Glory
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1782 dni
  • Poland / Podkarpackie / Dębica
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2021 - 11:03

No oczywiście lepiej by było dla niej, żeby już się nie zmniejszał. Ale moim zdaniem z odwłokiem nie ma jeszcze tragedii.
Ja bym ją złapał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 H1133D

H1133D
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1520 dni
  • Poland / Łódzkie / Radomsko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2021 - 17:39

Mam problem z samicą A. geniculata. Mam ją od około 4 lat, zakupiona w rozmiarze ok. 2 cm DC,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by H1133D, 31 January 2021 - 17:41.






#4 MI5

MI5
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4071 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 February 2021 - 14:03

Odkąd podniosłem wilgotność i wstawiłem miseczkę z wodą, zrobiła się dużo żywotniejsza.

Obejrzałem ją tak jak zaradził @[member='No_Fight_No_Glory'] - żadnych uszkodzeń ani roztoczy nie znalazłem.



#5 elblando

elblando
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2609 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 July 2021 - 16:21

Witaj, jak się ma twoja samica? 

Miałem podobny problem z moją Geniculatą (opisałem w nowym poście, https://www.terrarium.pl/topic/551213-a-geniculata-dziwna-smierc-przyczyna/). 

 

Niestety ptasznik wczoraj padł. 

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.