Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Gdzie kupić węża byka?



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 helsy

helsy
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2021 - 21:56

jak w tytule, czy jest w polsce szansa kupienia węża byka (P. catenifer)? ma ktos namiary? nie mialam powodzenia w szukaniu w internecie :/ 







#2 Pruski

Pruski
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2021 - 08:29

był na sprzedaż na forum jakiś czas temu, ogólnie nie spotkałem się jeszcze z hodowlą u nas w PL może są, ja nie widziałem



#3 Kureoo10

Kureoo10
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2021 - 20:35

Ja mam parkę od https://www.facebook.com/100003518262007/ Polecam bardzo mocno, oba zdrowe jedzą oraz rosną szybko.

 

Ja będę mieć maluchy za około 2 lata dopiero


Edited by Kureoo10, 27 January 2021 - 20:36.






#4 helsy

helsy
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2021 - 09:05

@[member='Kureoo10']

 

rewelacja, dzięki za namiary ^w^  napisałam do niego, zobaczymy czy będzie miał jakieś zwierzaki na wydanie. 

jak nie to spróbuję ciebie odszukac za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Kureoo10

Kureoo10
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 January 2021 - 12:05

Nawet jeśli teraz nie ma to powinny być maluchy za jakieś pół roku bo sezon niedługo będzie, więc możesz co jakiś czas się pytać w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4230 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2021 - 00:57

Przypadkowo trafiłem na ten temat ale tak się składa, że akurat mam Pithuophis catenifer na sprzedaż. Jest to dorosły samiec około 120cm więc jeszcze nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.