Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Jak zrobić terrarium dla gekona lamparciego z pudełka?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 milletpudding

milletpudding
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1217 dni
  • Poland / Podkarpackie / Tarnobrzeg
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 January 2021 - 19:19

Mam zamiar niedługo kupić gekona lamparciego, ale ze względu na wygodę zdecydowałam się, że terrarium zrobię z plastikowego pudełka (wymiary 59x39x35).

1. Jak zamontować żarówkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jak zrobić terrarium dla gekona lamparciego z pudełka?     x


#2 cb01d

cb01d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1249 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 January 2021 - 19:31

Zdecydowanie bardziej polecam kupienie terrarium, jest dużo wygodniej i estetyczniej. Ale jeżeli to ci nie przeszkadza to myślę, że mogę coś poradzić. 1. Zapewnij pojemnik......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by cb01d, 08 January 2021 - 19:15.


#3 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2523 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 January 2021 - 20:03

Taka mała rada ode mnie co do wentylacji jeśli na prawdę zdecydujesz się na box plastikowy. Nie rób żadnych dziurek lutownicą w plastiku ani nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2261 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 January 2021 - 20:30

1. Nie widzę obiektywnie żadnej różnicy między 59x39 a 60x40, szczególnie, że w terrariach z 5cm pochłania wnęka na kratkę wentylacyjną ;)

2. Ścianki raczej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2341 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2021 - 14:15

Ja również zachęcam do kupienia szklanego terrarium, trzymanie jaszczurek w plastikowych pojemnikach jakoś mnie nie przekonuje. Rozumiem to poniekąd przy hodowlach, gdzie jaszczurek i zbiorników......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.