Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Dziwny kolor nóg chromatusa




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Qbosz

Qbosz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1369 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2020 - 18:57

Witam mój chromatus 4 dni temu wylinial i niestety stracił jedną nogę, wiem że ta noga odrośnie po wylince ale kilks innych nóg są jasne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Dziwny kolor nóg chromatusa     x


#2 Sandej12

Sandej12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1573 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2020 - 21:53

Wygląda jakby nie zeszła mu wylinka, jak dawno liniał. Nie widziałeś żadnych ubytków w niej?



#3 Qbosz

Qbosz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1369 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2020 - 22:17

Wygląda jakby nie zeszła mu wylinka, jak dawno liniał. Nie widziałeś żadnych ubytków w niej?

Nic się nie zmieniło jest już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Sandej12

Sandej12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1573 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 December 2020 - 15:49

Możliwe, że będzie liniał ponownie. Raz miałem dorosłego niedorosłą samice P. subfusca, liniała i po 2 tyg troche pleśni osiadło na niej i 2 później......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Qbosz

Qbosz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1369 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 December 2020 - 21:32

Możliwe, że będzie liniał ponownie. Raz miałem dorosłego niedorosłą samice P. subfusca, liniała i po 2 tyg troche pleśni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.