Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Legwan Zielony oświetlenie a apetyt? Suplement Emeraid Intensive Care Herbivore 400g jak podawać?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 tetrus1

tetrus1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1293 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2020 - 16:33

Witam mam pytanie odnośnie apetytu Legwana a oświetlenia.

Kupiłem Legwana z terrarium 170x120x80cm i apetyt legwan ma mizerny bardzo mało je, jedynie koper zjada ile......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Legwan Zielony oświetlenie a apetyt? Suplement Emeraid Intensive Care Herbivore 400g jak podawać?     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4813 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 December 2020 - 18:50

Probiotyczna odzywka jest dobra jesli bedziesz stosowal agresywna kuracje odrobaczeniowa. Stosowanie antybiotykow, lekow przeciwko pasozytom ukladu pokarmowego nie jest obojetne dla pozytecznej flory bakteryjnej u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 tetrus1

tetrus1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1293 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 December 2020 - 20:49

Legwan był odrobaczony ponieważ były właściciel wysłał mi gada z martwicą końcówki ogona i próbował weterynarz ratować i dostał antybiotyk mać i został odrobaczony, weterynarz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 pasjamrowek

pasjamrowek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1441 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 December 2020 - 15:33

Za gorąco pod żarówką grzewczą - legwan powinien mieć tam Max 35 stopni.

Edited by pasjamrowek, 12 December 2020 - 16:26.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.