Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
pęka skóra na przegubie przednich łap




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Kwidyn

Kwidyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1412 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Września
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 November 2020 - 11:55

Cześć

Chciałbym zaczerpnąć rady czy mogę pomóc żółwiowi.

 

Od jakiegoś czasu na przegubie przednich łap skóra jakby straciła elastyczność i zaczęła się otwierać rana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: pęka skóra na przegubie przednich łap     x


#2 Wiktoria666

Wiktoria666
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1461 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 November 2020 - 20:22

Żółw wodno lądowy nie może chodzić po domu przez to jego wszystkie problemy.Musi mieć akwarium gdzie swobodnie pływa wyspe z lampami.Przez chodzenie po domu pewnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 lukasz2025

lukasz2025
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2366 dni
  • Poland / Łódzkie / Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 November 2020 - 23:35

żółw wodno ladowy musi mieć stały dostep do wody to chyba logiczne. robisz żółwiowi krzywdę może nie świadomie, nie wiem







#4 Grek1305

Grek1305
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1640 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2020 - 12:29

To już podchodzi pod znęcanie się nad zwierzęciem. 

Jak to jest wodnolądowy, to ogarnij mu akwateriarium jak nie masz kasy na porządne szklane to kup......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Kwidyn

Kwidyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1412 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Września
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2020 - 23:33

Spytałem o poradę jak poradzić sobie z łapką żółwicy doświadczonych hodowców, na których pomoc liczyłem. Skorzystałem z jednej rady i żółwik spotkał się z vetem.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Grek1305

Grek1305
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1640 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 December 2020 - 16:50

Z ciekawości co zostało Ci polecone do dezynfekcji, rany i jak przebiega ten proces? 

Co do ataku na twoją osobę został on spowodowany tym jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Kwidyn

Kwidyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1412 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Września
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 December 2020 - 17:55

Vet na dzień dobry zdezynfekował Octanispet'em (ku memu zdziwieniu). Po upewnieniu się, że tym mam go dezynfekować potwierdził, że tak. 

Jeszcze za wcześnie by cokolwiek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.