Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zimowanie

- - - - -  
Zimowanie młodej agamy, stres po przeniesieniu czy może raczej choroba?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 sfieszontko

sfieszontko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1243 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 November 2020 - 16:52

Dzień Dobry

 

Posiadam moją pierwszą jaszczurke ( agame brodatą orange red) od 3 dni, agama ma około 2,5 miesiąca. Pisze na forum z zapytaniem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Zimowanie młodej agamy, stres po przeniesieniu czy może raczej choroba?     x


#2 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 November 2020 - 19:11

(Ponieważ póki co nikt nie odpisał, to ja wtrącę dwa słowa, bo wiem, że na pewno Ci zależy na odpowiedzi :) )

Hmm, na tyle,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 sfieszontko

sfieszontko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1243 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 November 2020 - 21:59

Źródło zakupu to sklep zoologiczny w Gdyni. Bardzo dziękuje za odpowiedź postaram sie zrobić co w mojej mocy :) 







#4 Chan

Chan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2114 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 November 2020 - 20:23

Zgodnie z moja wiedzą i doświadczeniem odnośnie agam, mam jedna delikatna uwagę- mączniki i drewnojady mają w sobie zbyt dużo chityny, dodatkowo są zbyt tłuste,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 sfieszontko

sfieszontko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1243 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 November 2020 - 07:59

@[member='Chan'] oczywiście mowa tu o larwach mączników :)  (jeżeli to coś zmienia :P)



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 November 2020 - 15:36

Napisz więcej o warunkach w terrarium i innych rzeczach. W regulaminie jest tabelka, którą powinineś był uzupełnić przy zakładaniu tego tematu. 

 

Odpowiadając na szybko:......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.