Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Liśćce umierają




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 PaweleS

PaweleS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1294 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2020 - 21:10

Cześć,

mam pytanie do osób bardziej doświadczonych niż ja. Od 3 tygodni mam liśćce. Gatunek Elegance Nanga Nanga. Kilka dni temu w terrarium zauważyłem jakieś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Liśćce umierają     x


#2 wikro3

wikro3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3925 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2020 - 13:05

Cześć

Jakie mają stadium, warunki(tempaeratura, wilgotność, czyli liście dębu są zielone czy, żółte,czerwone?), pomocne będzie również zdjęcie terrarium. Jeżeli są to początkowe stadia L1-L3 stawiałbym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 PaweleS

PaweleS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1294 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2020 - 20:05

Dziękuję za odpowiedź i zwrócenie uwagi na poprawny zapis Gatunku.

W chwili obecnej zostały 4 liśce w stadium L5/L6. Od ostatniego postu zmarł jeszcze jeden,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 wikro3

wikro3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3925 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2020 - 12:49

Ja osobiście widzę tylko dwie przyczyny, choć nie wykluczam warunków mikroklimatycznych.

1.Liśćce nie mają wystarczająco miejsca na poprawne przejście wylinki. Liście dębu można włożyć do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 PaweleS

PaweleS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1294 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 November 2020 - 00:12

wikro3 bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi/wskazówki. Będę szukał w takim razie, szczególnie że lasy odwiedzam dość regularnie




1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.