Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Wątpliwości żywieniowe legwanowe dużo ich




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 kocur75

kocur75
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2543 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2020 - 16:12

Oczywiście obczytałem wszystko ale chciałbym się dopytać.

 

Czy można dawać a jeśli tak to czy okazyjnie czy ciągle?

(z mojego ogródka):

 

- winorośl......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wątpliwości żywieniowe legwanowe dużo ich     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 October 2020 - 18:34

Lucerna  - nie.

Kiełki słonecznika - tak.

Jako podstawa rukola, roszponka, cykoria ( taka na tackach z supermarketu), tarta dynia ( polecam Hokkaido jako najchętniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 kocur75

kocur75
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2543 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 October 2020 - 07:26

lucerna nie -  to piszesz o kiełkach? bo mam też roślinę a podobno wtedy OK

w artykule "Zarys anatomii i fizjologii legwanów na terrarium" jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by kocur75, 11 October 2020 - 07:27.






#4 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 October 2020 - 13:03

Kiełki lucerny nie; nie wiem jak z całą rośliną - wolę nie eksperymentowac na zwierzaku, skoro mam tyle możliwości innej karmy. Legwany to liścio -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4874 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2020 - 21:48

Te listy roślin zazwyczaj są tworzone dla wszystkich gatunków gadów. Oczywiście istnieją niektóre gatunki o bardzo specyficznych wymaganiach, ale w przypadku legwanów można spokojnie stosować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 October 2020 - 13:42

W sezonie nie pomyl mleczu z mniszkiem - mlecz jest trujący ! Mniszek rośnie w gwiazdę z ziemi; trujący mlecz rośnie na wysokość na łodydze.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 kocur75

kocur75
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2543 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2020 - 15:55

Vulpes dzięki - spędziłem już dzisiaj z 2 h nad tą bazą :) i podciągnąłem się z angielskiego w roślinach dzięki temu bo noga ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4874 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2020 - 20:04

No z tym mleczem i mniszkiem to akurat nie jest prawdą. Co ciekawe tylko w Polsce uważa się mlecza za roślinę trującą. Jak ktoś się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 October 2020 - 17:42

@[member='Vulpes90'] ja np. witaminy dla gadzin spróbowałam, więc ...  :mrgreen:








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.