Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący owady

- - - - -  
Gdzie kupić modliszkę przez internet?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Modliszka234

Modliszka234
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1328 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 September 2020 - 17:37

Cześć! Czy moglibyście mi poradzić gdzie najlepiej i najtaniej kupić modliszkę liściogłową? Może Exo-factory? Czy zakup na Allegro kurierem jest bezpieczny dla modliszki? Byłabym bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Gdzie kupić modliszkę przez internet?     x


#2 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1453 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2020 - 21:11

Niestety Exo-factory nie posiada dobrej opinii wśród większości osób :) Polecam sprawdzać forum lub takie sklepy jak Modliszkowo, mają szeroką ofertę i na pewno będą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2020 - 13:07

P. paradoxa z łatwością znajdziesz tutaj na forum. Dla Exo-factory jest cały wątek poświęcony ich opinii. 







#4 Szlaku

Szlaku
  • Terrarysta
  • Z nami od: 216 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2023 - 12:41

Ja polecam Exo-factory na allegro, mimo wielu negatywnych opinii ja nie mogę nic złego powiedzieć, kupowałem karmowke, różna modliszli zawsze docierały żywe, nawet zimą. Jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.