Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Choroba nosa




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Mortonka

Mortonka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2204 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 September 2020 - 09:39

Potrzebuje pomocy, mój Gustaw ma taką narośl na nosie. Niestety długo mnie nie było i nie wiem od kiedy to ma, osoba opiekująca się nim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Choroba nosa     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2020 - 16:01

To raczej nie tyle narośl, co już zaawansowana martwica. Spróbuj się skontaktować z jakimkolwiek weterynarzem od gadów telefonicznie lub mailowo, 1,5 tygodnia to jeszcze szmat......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 September 2020 - 14:11

Wygląda to źle. 1,5 tyg czekania na pomoc weta to zbyt długo. Nie mozesz podjechać do Warszawy ? Tu nie są terminy tak długie i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4787 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 September 2020 - 01:03

Uzyj jodyny - bardzo dobrze wysusza i dezynfekuje. Wet moze pobrac probke spod skrzepu, wiec odkazanie zewnetrzne nie spowoduje zafalszowania posiewu. 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.