Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

* * * * * 2 votes  
Wąż zbożowy-pytania i wątpliwości



Best Answer VisibleNoise, 11 August 2020 - 14:14

Musi mieć ogrzewanie, koniecznie. I termoregulator. Nakarmić go dopiero jak będzie miał odpowiednie warunki. Nie pryskaj go. Nie wyciągaj do innego pojemnika, tylko podaj mu......................for more text you need to be l... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 WeriChan

WeriChan
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1325 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 August 2020 - 12:59

Od kilku dni mam zbożówkę (od 7 sierpnia) i mimo, że zrobiłam wielki research w na temat hodowli tego gatunku, to nadal mam pewne wątpliwości......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wąż zbożowy-pytania i wątpliwości     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 August 2020 - 14:14   Best Answer

Musi mieć ogrzewanie, koniecznie. I termoregulator. Nakarmić go dopiero jak będzie miał odpowiednie warunki. Nie pryskaj go. Nie wyciągaj do innego pojemnika, tylko podaj mu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 FranekP

FranekP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1515 dni
  • Poland / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2020 - 12:06

Wypadało by również dać mu suchą kryjówkę w której będzie się czuł bezpiecznie kiedy nie chce siedzieć w wilgotnej kryjówce (możesz wykonać taką kryjówkę z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.