Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Agama brodata, kilka pytań




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 alabaniak

alabaniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1470 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2020 - 18:03

Witam, jako iż za tydzien bede posiadaczem brodacza mam kilka pytan troche bardziej zaawansowanych (przynajmniej dla mnie ;))

1.jeżeli agama sie zaksztusi/zachlysnie jak wygląda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by alabaniak, 01 August 2020 - 21:56.





Similar Topics: Agama brodata, kilka pytań     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 09:52

2. Jeżeli masz czystą wodę w kranie, to po prostu nalej ciepłą wodę z kranu. ;) 



#3 Faki

Faki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1339 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 11:39

Witaj, 

moja jest kąpana w razie potrzeby w wodzie z kranu ok 30 °C. Nie przepada za tym wiec wody w misce czy jakimś innym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 12:42


1.jeżeli agama sie zaksztusi/zachlysnie jak wygląda reanimacja takiego gada? Słyszałem że trzeba powietrze wpuścić w płuca gada czy cos takiego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 alabaniak

alabaniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1470 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 16:18

Oczywiście wiem o podstawach, przynajmniej tych co zostały przez Ciebie opisane napewno, przeczytałem sporo artykułów, blogów, poczytałem sobie o agamach na różnych forach, obejrzałem sporo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by alabaniak, 02 August 2020 - 16:44.


#6 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2020 - 00:04

Widzę, że agama będzie miała swój mały raj na ziemi ;) Przy okazji dużo osób poleca znacznie bardziej chipsi ultra niż kukurydzę. Cenowo oba podłoża......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 alabaniak

alabaniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1470 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2020 - 16:06

Pisalem z 20 min ale tel mi się rozładował :/ wiec napisze szybko i na temat.

Generalnie z lampki UVC zrezygnuje patrząc na koszt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by alabaniak, 03 August 2020 - 17:57.


#8 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 August 2020 - 01:05

Można jak najbardziej samemu badać kupki (samym leczeniem zajmuje się już weterynarz). Najgorszym etapem jest chyba nauczenie się odróżniania pasożytów od pozostałych artefaktów, jakiś części......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 alabaniak

alabaniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1470 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 August 2020 - 09:28

Ok, dzięki @[member='Vulpes90'] za wyjaśnienie mi tematu samodzielnego badania kału, bo przyznam szczerze bylem troche zielony w tym ;) dzięki za rady, uwagi i wyjaśnienie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by alabaniak, 04 August 2020 - 09:32.






#10 alabaniak

alabaniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1470 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 September 2020 - 19:49

Hej, piszę tu bo dostałem prośbę aby nie zakładać nowych niepotrzebnych tematów, dlatego się zastosuję. Mam pytanie co do pasożytów u agamy brodatej, niedawno okazało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by alabaniak, 03 September 2020 - 20:52.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.