Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


węże

- - - - -  
Mój wąż zbożowy nie chce jeść.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Smyrdek

Smyrdek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1336 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2020 - 16:13

Witam!

29.07.2020 kupiłem młodego węża zbożowego po 2/3 wylince. Aktualnie trzymam go w plastikowym pojemniku, wyłożonym ręcznikami papierowymi. W pojemniku znajduje się basen z wodą,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Mój wąż zbożowy nie chce jeść.     x


#2 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3146 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2020 - 16:28

Taką sznurówkę spokojnie można trzymać w przejściowym pojemniku, a przekładanie jej do większego zbiornika nie jest nawet jakoś szczególnie wskazane przy takiej wielkości węża. Jaka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Smyrdek

Smyrdek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1336 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 12:32

@[member='Walkingbeer'] W pojemniku panuje temperatura 28 stopni. Lampę już wyłączyłem. Czy zwierzakowi nic się nie stanie jeśli nie będzie jadł przez tak długi czas? Przed......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 13:04




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.