Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Terrarium aluminiowe




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 gibiceps

gibiceps
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4832 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 July 2020 - 22:07

Dzień dobry,

Już od dłuższego czasu przygotowuję się do budowy kilku dość sporych terrariów z profili aluminiowych i PCV jako ścianki. Moim wzorem są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Terrarium aluminiowe     x


#2 Nosferatu

Nosferatu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5422 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2020 - 00:31

Jakich konkretnie materiałów używają to nie wiem ale zerknąłem w neta i na moje oko wykonane są z profili anodowanych łączonych za pomocą narożników plastikowymi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2530 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2020 - 20:18

Kiedyś tez miałem w planach takie terrarium z profili alu, pod wycenę brałem wtedy profile ze strony https://sklep.vitrum.pl/3_24_1/profile-aluminiowe-porsa ale cena przykładowego terrarium 100x50x50 mnie przeraziła ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 gibiceps

gibiceps
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4832 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 August 2020 - 14:56

Dziękuję za odpowiedzi, patrzyłem właśnie na te profile ale w tym konkretnym przypadku cena jest dość zaporowa, a i nie jestem pewny czy to są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.