Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Ryba jaka jedzenie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Rohji

Rohji
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1375 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 July 2020 - 23:14

Dałem mojemu pajączkowi pierwszy raz rybę i tu mam pytanie do innych osób które karmiły pająki rybami czy kiedyś zdarzyło wam sie aby po podaniu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Ryba jaka jedzenie     x


#2 Porcellio

Porcellio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1388 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2020 - 04:39

Nie widzisz różnicy między świerszczem a rybą?
Ryby to kręgowce, są zbudowane z innych białek i tłuszczy, brak im chityny i zawierają wapń, kompletnie niepotrzebny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2338 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2020 - 10:24

Białka i tłuszcze kręgowców i bezkręgowców w zasadzie się nie różnią, składają się z tych samych pierwiastków i w większości z tych samych elementów (moga......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Porcellio

Porcellio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1388 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2020 - 11:00

Nie.
Białka bezkręgowców są głównie krótkołańcuchowe, a tłuszcze zapakowane w micele, co stanowi o sprawności trawienia przez inne bezkręgowce.
Wapń jest potrzebny, jak najbardziej, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2338 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2020 - 11:24

No, to już jest prawie całkowicie inna opinia od poprzedniej. ;) 



#6 Porcellio

Porcellio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1388 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2020 - 11:28

Skarcenie musi być trochę na wyrost, bo jak powiesz komuś, że sporadycznie ok, to będzie dawał co drugie karmienie, zamiast raz na ruski rok. ;-)
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Rohji

Rohji
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1375 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 July 2020 - 20:35

Dziękuje za odpowiedzi 

Co prawda liczyłem że znajdzie sie jakaś osoba która napisze tak karmiłem kiedyś tylko rybami i pająk zaniemógł. Kusi mnie trochę zrobić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Porcellio

Porcellio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1388 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 July 2020 - 20:56

Twoje sumienie, Twoja sprawa. ;-)
Jeszcze jak masz samca, to pół biedy, bo prawdopodobnie szybciej padnie ze starości, niż mu zaszkodzi żarcie, ale samica po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.