Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

Gdzie kupujecie ependorfy oraz kliszówki?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Azureus

Azureus
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 12:42

Takie małe pytanie odnośnie zaopatrzenia właśnie w większe ilości ependorfów oraz kliszówek, a mianowicie gdzie kupujecie te pojemniki?






#2 Rokoks

Rokoks
  • Poland / Małopolskie / Zakliczyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 23:00

Ependorfy w różnych rozmiarach są na Argiopeterra A kliszówki najtaniej znajdziesz w Spider Shop


#3 Smashu

Smashu
  • Poland / Śląskie / Orzesze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 23:37

Ja jeżdżę bezpośrednio do SpiderShop'u w Sosnowcu i biorę sobie co potrzebuje(kliszówki jak kolega napisal wyzej w najlepszej cenie) a mam dalej dużo niż ty.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Jacekk343

Jacekk343
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Golub Dobrzyń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 23:59

Eppendorfy jako że jest to jednak akcesorium czysto laboratoryjne, polecam poszukać w jakiś sklepach je zaopatrujące, możesz też zajrzeć do sklepu producenta, ale wtedy musisz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Azureus

Azureus
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 June 2020 - 04:14

Dzięki za odpowiedź na alledrogo jest tego dość dużo właśnie ale chciałem poznać opinię innych. A o spidershopie nie pomyślałem nawet choć średnio raz w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Peter_frostax

Peter_frostax
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2020 - 20:57

Popularne kliszówki znajdziesz również na stronie profilabu pod poniższym linkiem :

 

https://www.profilab.com.pl/produkty/naczynka-do-analizatorow/naczynka-coulter/







#7 bohaterka7

bohaterka7
  • Poland / Śląskie / Czerwionka-Leszczyny
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 July 2020 - 21:08

Mam cały worek wyczyszczonych kliszówek. I nie bardzo wiem, czy się to jeszcze nada do ponownego użycia?




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.