Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący owady

Zakup modliszki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Karakus

Karakus
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2020 - 13:18

Cześć, chciałbym zakupić po jednej samicy z każdego wymienionego gatunku modliszek : Phyllocrania paradoxa, Hierodula membranacea, Pnigomantis medioconstricta, Hymenopus coronatus. Czy mógłby ktoś dać mi link do sklepu lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 AquariusDegel

AquariusDegel
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 June 2020 - 05:29

Pomimo różnych opinii z braku " laku" kupił bym jednak u Exo. Zwłaszcza że zamawiasz raczej tańsze modliszki. Nie wiem po ile teraz chodzą coronatusy ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Moloch

Moloch
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 June 2020 - 10:33

Ja bym z exo nie ryzykował, na rynku jest masa innych bardziej zaufanych hodowców(ale niestety z mniejszą ofertą)







#4 Karakus

Karakus
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 June 2020 - 22:25

W takim razie od kogo dostanę Hymenopus coronatus lub Idolomantis diabolica ?



#5 docfaq

docfaq
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 June 2020 - 12:38

Z kupowaniem od Exo-Factory łączy się jeszcze to, że wspiera się oszusta i de facto przyzwala się na oszukiwanie osób, które nie trafiły na opinie o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Karakus

Karakus
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 00:28

Sorki, że tak wypytuje, ale wy te modlichy to zamawiacie od prywatnych hodowców z tych grupek na facebooku jak modlichowo, czy to jest jakiś sklep......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 ro_sikora

ro_sikora
  • Poland / Śląskie / Mikołów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 07:55

Od modliszkowa brałem coś tydzień temu i nie mieli tych 2 gatunków w ofercie, ale pytaj, może się coś zmieniło. Jeśli masz fejsbuka to wrzuć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 docfaq

docfaq
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 June 2020 - 22:08

Od Modliszkowa brałem na giełdach, a na codzień pewnie rzeczywiście trzeba przez Facebook. Chociaż jakiś czas temu wystawiali się na forum, możesz zerknąć na śmietnik. 



#9 Nook

Nook
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2020 - 13:16

Przenoszę temat z OwadyModliszki do forum Ogłoszenia terrarystyczneWyceny, gdzie kupić







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.