Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Dojrzewanie, wzrost a płeć ptasznika




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Ovan

Ovan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3681 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 May 2020 - 20:02

Hej,
 
Chciałbym dowiedzieć się o Waszych przemyśleniach oraz spostrzeżeniach apropo stosunku do tępa wzrostu ptasznika a jego płci. Bo z tego co wiem, panuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Ovan, 28 May 2020 - 20:03.





Similar Topics: Dojrzewanie, wzrost a płeć ptasznika     x


#2 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1452 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 May 2020 - 22:04

U swoich zauważyłem, że samce dorastają szybciej w sensie dojrzałości płciowej. U gatunków u których są duże różnice wielkości między samcem a samicą przy końcowych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Ovan

Ovan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3681 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 May 2020 - 22:30

Dlatego najbardziej mnie interesował moment bycia "podrostkiem" bo jest najbardziej ciekawy z moich obserwacji, gdzie rzuciło mi się w oko że samice tamtych dwóch są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1452 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 May 2020 - 22:50

Problem jest taki, że przy ptasznikach nie ma konkretnie określone jakiej wielkości powinien być dany osobnik przy danym stadium. Tempo wzrostu jest cechą osobniczą i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.