Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący ptaszniki

- - - - -  
Davus Pentaloris - pytania




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1621 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 10:57

Witam,

Mam kilka pytań co do ptaszników tygrysich. Czy ich temperament zwykle "znika" z wiekiem, czy zawsze są takie narwane? ;) I czy często wyczesują......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Davus Pentaloris - pytania     x


#2 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1445 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 11:48

Jad słaby. U mnie się wgl nie czesały, częściej wolą  kąsać lub uciekać. Raczej gatunek bojowy, trzeba z nimi uważać, ale nie jest źle. 



#3 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1621 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 11:51

Jad słaby. U mnie się wgl nie czesały, częściej wolą  kąsać lub uciekać. Raczej gatunek bojowy, trzeba z nimi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1445 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 11:55

U mnie do kryjówki, no ale pająk pobiegnie tam, gdzie uzna, że będzie to najbezpieczniejsza opcja. No jak się serio wkurzy, ale moim do tego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1621 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 12:07

U mnie do kryjówki, no ale pająk pobiegnie tam, gdzie uzna, że będzie to najbezpieczniejsza opcja. No jak się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1445 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 12:24

Nada się, ale trzeba uważać. Zależy też jakie stadium chcesz kupić. Jak l2, l3 to i tak ci nic nie zrobi. Jedynie może uciec. 

Tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1621 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 12:26

Nada się, ale trzeba uważać. Zależy też jakie stadium chcesz kupić. Jak l2, l3 to i tak ci nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1445 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 12:35

Rozumiem, nawet wiem u kogo ten konkurs. Nie wiem czy nie takiej cię wyjdzie kupić sobie takiego pająka, ale i tak życzę powodzenia :D 



#9 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1621 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 13:21

Rozumiem, nawet wiem u kogo ten konkurs. Nie wiem czy nie takiej cię wyjdzie kupić sobie takiego pająka, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2340 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2020 - 13:25

Ja mam D. pentaloris i D. fasciatus, jeden mały, drugi już prawie dorosły. Są szybkie, ale nieagresywne, powiedziałbym, że raczej płochliwe. Zupełnie mi się nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.