Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnożenie płazy

- - - - -  
Skrzek termitówki indyjskiej (Kaloula pulchra)




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 PanRopuch

PanRopuch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2418 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2020 - 11:48

Dnia 06.05.2020 około godziny 12:00 odkryłem skrzek od mojej parki termitówek, włożonej do komory deszczowej o parę dni wcześniej. Początkowo część jajek (około 2-3%) wykazywała......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Skrzek termitówki indyjskiej (Kaloula pulchra)     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4787 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2020 - 17:52

Gratulacje doprowadzenia do tego stadium. Nalezy powtorzyc za jakis czas. Niekoniecznie za rok.  Dokupilbym co najmniej jednego a nawet dwa samce. rozmnazanie parki, podczas gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 PanRopuch

PanRopuch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2418 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2020 - 22:47

Teoretycznie płazy które się suszy a potem moczy w deszczownicy da się rozmnażać częściej, nawet raz na 6-8 miesięcy, ja jednak wolę czekać, dać im......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 PanRopuch

PanRopuch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2418 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 July 2023 - 14:44

Ale czemu mi tutaj wrzuciło komentarz a nie tam gdzie trzeba to ja nie wiem... bo aż się wierzyć nie chce że po tych 4-5h......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by PanRopuch, 06 July 2023 - 15:17.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.