Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Polecane hodowle legwanow




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 3h00w13s13

3h00w13s13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1492 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 April 2020 - 17:02

Cześć, szukam młodego legwana zielonego. Gdzie najlepiej kupic zdrową sztuke prosto od hodowcy, polecacie kogos lub jakis sklep?






Similar Topics: Polecane hodowle legwanow     x


#2 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1622 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 April 2020 - 17:43

wyszukiwarka Googla i forum nie gryzie  ;)



#3 3h00w13s13

3h00w13s13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1492 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 April 2020 - 19:14

Przyjacielu Topola, bardzo sie ciesze, że tak dumnie strzeżesz tajemnej wiedzy o dobrych hodowcach ale musze zdradzic Ci sekret, Google jako ogół jest mało wiarygodnym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1622 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 April 2020 - 19:34

No to niestety ja ci więcej już nie pomogę  :(, ale myślę, że @[member='Jaguś'] podoła zadaniu  ;)



#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4809 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 April 2020 - 23:01

@[member='3h00w13s13']  ha ha ha - bardzo mi sie podobala twoja odpowiedz powyzej!

Na polecane hodowle cie nie naprowadze bo nie ma ich zapewne wiele. Legwany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2020 - 10:24

NIe jestem w stanie polecić Ci dobrego hodowcy legwanów - powód jak @[member='MikeB'] powiedział powyżej. Zanim Ci coś polecę to napisz jakie masz doświadczenie z gadami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 3h00w13s13

3h00w13s13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1492 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2020 - 11:36

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi, niestety jestem nowa na forum i nie mam pojecia jak oznacza się użytkowników, niemniej mam nadzieję, że zobaczycie moją odpowiedz.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2020 - 12:00

Bardzo Ci współczuję, bo musiałaś Ty i Twój pupil przejść przez piekło i rozumiem, skąd taka postawa. Z tego co piszesz to zrobiłaś wszystko -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 3h00w13s13

3h00w13s13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1492 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2020 - 14:22

@[member='Jaguś'] Dziekuję ci bardzo za odpowiedź, jeżeli uda mi się znaleźć jakąs sensowną ofertę to odezwę sie do Ciebie z prośbą o opinie/pomoc (we wiadomości......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.