Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
kwas wija archispirostreptus gigas




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Szymoonnn

Szymoonnn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1626 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 April 2020 - 18:01

Chciałem spytać jakie są konsekwencje dostania się do oczu lub buzi kwasu wydzielanego przez wija archispirostreptus gigas, ponieważ nigdzie nie znalazłem informacji o tym co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: kwas wija archispirostreptus gigas     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 April 2020 - 10:21

Miałem kiedyś Archispirostreptus gigas. Niestety nie powiem Ci co się może wydarzyć, nie widziałem nigdzie takiego przypadku (czy to opisanego, czy samemu). Natomiast sama hodowla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Lutobor

Lutobor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1490 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2020 - 21:56

Czytałem tylko i wyłącznie o działaniu podrażniającym po WTARCIU wydzieliny obronnej zaraz po stresie.

Na stronach niemieckich masz opis debila wcierającego sobie wydzieliny obronne różnych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2020 - 22:03

@[member='Lutobor'] Masz może link? :p



#5 Lutobor

Lutobor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1490 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2020 - 22:40

Naszukałem się i nie mogę znaleźć, to był filmik na YT, komentarz po nimiecku z tym wariatem w roli głównej:

https://www.youtube.com/user/BreakingTrail/videos?disable_polymer=1


Edited by Lutobor, 19 April 2020 - 14:24.


#6 Grzegorz_Pełka

Grzegorz_Pełka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7314 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2020 - 17:01

Krocionogi nie wytwarzają żadnego kwasu :)

A jedynie substancje odstraszające.

O ile w przypadku kontaktu ze zdrową skórką skończy to się co najwyżej tymczasowym zabarwieniem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.