Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Problem z wyborem



Best Answer Grryzelda, 31 March 2020 - 15:25

Cześć, jeśli chodzi o wybór jaszczurki dla początkujących, polecam Ci gekony lamparcie i agamy brodate,

Teraz odnośnie karmienia: Jeśli gekon jest dobrze karmiony i podawane......................for more text you ne... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 sttachuuuterrarysta

sttachuuuterrarysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1460 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wałcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 09:44

Cześć chciałem się spytać czy ktoś może mi doradzić w kwestii wyboru pierwszej jaszczurki. Mam 12 lat więc to zależy w dużym stopniu od moich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Problem z wyborem     x


#2 Grryzelda

Grryzelda
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1460 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 March 2020 - 15:25   Best Answer

Cześć, jeśli chodzi o wybór jaszczurki dla początkujących, polecam Ci gekony lamparcie i agamy brodate,

Teraz odnośnie karmienia: Jeśli gekon jest dobrze karmiony i podawane......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Grryzelda, 10 May 2020 - 12:45.


#3 Meszinho

Meszinho
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2008 dni
  • Poland / Wielkopolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 20:44

Wyjeżdżając na jakiś czas zawsze można zostawić trochę pokarmu w zapasie, ale nie na 3 tyg. Jest to za dużo dla agamy czy gekona, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1601 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 21:50

Musisz porozmawiać z rodzicami i trochę ich namówić, jestem w twoim wieku i wiem, co mówię  ;) Moi rodzice też się brzydzą wszystkiego, co ma więcej,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 sttachuuuterrarysta

sttachuuuterrarysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1460 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wałcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2020 - 08:34

Dobra dzięki. Ja mam takiego farta, że moi rodzice nie cierpią gadów, a już tym bardziej żywej karmówki. na szczęście (czy na nie szczęście) ona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1601 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2020 - 09:20

Wiesz, ja mam 3 rodzeństwa 8, 5 i 2 lata, więc to podobny problem  :D

 

A co do ogrzewania to wiem, o co come......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Meszinho

Meszinho
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2008 dni
  • Poland / Wielkopolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2020 - 09:46

Jeśli nie chcesz grzać, ale masz w domu ok 22 stopnie to możesz wybrać gekona orzęsionego. Dodatkowo im jest starszy tym bardziej w jego diecie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1601 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 April 2020 - 16:48

Jeśli nie chcesz grzać, ale masz w domu ok 22 stopnie to możesz wybrać gekona orzęsionego. Dodatkowo im jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Topola, 02 April 2020 - 16:49.


#9 Meszinho

Meszinho
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2008 dni
  • Poland / Wielkopolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 April 2020 - 17:59

Nie, młody potrzebuje owadów i można mu urozmaicać dietę papkami, ale mogą ich nawet nie jeść, bo nie będą zainteresowane. Można i na samych papkach,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 helsy

helsy
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1158 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2021 - 12:43

na twoim miejscu bym po prostu poczekała parę lat :PP terrarium bez grzania to koszmarny pomysł przy zmiennocieplnych zwierzętach, nie słuchaj nikogo kto mówi ci......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by helsy, 27 January 2021 - 12:45.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.