Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


mazowieckie

WIWARIUM 22.03.20 - zwrot biletów




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 docfaq

docfaq
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2020 - 18:56

Czołem,

 

zastanawiam się, czy jeszcze ktoś został wystawiony przez WIWARIUM od pustyni do tropików, organizatorów wydarzenia Festiwal Egzotyki "Wiwarium od pustyni do tropików" 22/03/2020? Zakupiłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4880 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 09:12

Jeśli wiadomość nie została nawet przeczytana przez organizatora, to trochę trudno mówić o wystawieniu. Natomiast sprzedażą biletów zajmuje się serwis bilety24.pl ja bym się bezpośrednio......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4880 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 10:12

@[member='docfaq'] Udało mi się skontaktować z Wiwarium poniżej odpowiedź :)

Attached Files







#4 docfaq

docfaq
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 10:36

Dzięki. Dzisiaj rano otrzymałem wiadomość od bilety24.pl, że wydarzenie zostało odwołane i nastąpi zwrot środków. :) 

 

Właśnie dlatego nazwałem to wystawieniem, ponieważ nie udzielali......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4880 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 10:50

@[member='docfaq'] po prostu decyzja została podjęta późno. Ja akurat mam odmienne zdanie o tych giełdach, które wspominasz wyżej, sam miałem okazję rozmawiać z organizatorem tych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2020 - 14:37

Tak, rozwiązana, dzisiaj w końcu dostałem zwrot.  :rolleyes:








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.