Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Witamina d karaczany tureckie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Gaka

Gaka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1493 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 March 2020 - 08:43

Witam chciałem się zapytać czy ktoś już miał taki przypadek a mianowicie. Wieczorem wziąłem mała miseczkę na dno nasypałem cienką warstwę witaminy d i na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Witamina d karaczany tureckie     x


#2 Lutobor

Lutobor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1489 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2020 - 22:00

Trudno cokolwiek wytłumaczyć. Sprawdź co to za witaminy, producent, domieszki i substancje wypełniające. Z tego co sam sprawdzałem, suplementy witaminowe najczystsze to te dla koni,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Lutobor, 04 April 2020 - 22:00.


#3 Meszinho

Meszinho
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2007 dni
  • Poland / Wielkopolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2020 - 22:41

Nie wytłumaczę Ci dlaczego tak jest, ale jest to normalne. Obsypana karmówka bardzo szybko pada.







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4852 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 April 2020 - 10:07

@[member='Lutobor'] To akurat ciekawe, aż zerknę jak wyglądają witaminy dla koni :) @[member='Gaka'] Co do karaczanów one oddychają przez przetchlinki na odwłoku są to liczne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Lutobor

Lutobor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1489 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 May 2020 - 01:36

@[member='Vulpes90'] Ja nie żartuję, żona kupuje na stronie podkowa.eu witaminy B komplex i D3 + K2

Tak jest na opakowaniach.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.