Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Roztocza - domowy sposób na zwalczanie?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 slow

slow

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4097 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2020 - 13:05

Witam,

 

dzisiejszego poranka zauważyłam u swojej samiczki roztocza.

 

Przez ostatni tydzień była pod okiem koleżanki. Wczoraj wieczorem odebrałam od niej swoje węże. Dzisiejszego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Roztocza - domowy sposób na zwalczanie?     x


#2 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1598 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2020 - 13:41

Hmm sam u siebie nigdy nie miałem podobnego problemu (dzięki Bogu) jednak jeden z moich kolegów miał i używał specjalnych środków do kąpieli dla węża.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 slow

slow

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4097 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2020 - 16:03

@[member='Blass'] czytałam oczywiście różne strony o zwalczaniu. Wszędzie piszą o specjalnych środkach. Oczywiście, jeśli trzeba będzie to takowy zakupię. Po prostu chciałam się dowiedzieć, czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by slow, 25 March 2020 - 16:04.






#4 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1740 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2020 - 16:17

Miałem swego czasu roztocza, na moim Regiusie, no i nie jest to nic fajnego, a im dłużej czekasz i kombinujesz, tym więcej szkód robisz -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 slow

slow

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4097 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2020 - 16:37

@[member='Romano'] dziękuję za odpowiedź. Nie ukrywam faktu, że trochę spanikowałam. Ale może to wynikać z tego, że hodowałam jaszczurki X lat i nigdy ale to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1740 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2020 - 16:44

@[member='Romano'] dziękuję za odpowiedź. Nie ukrywam faktu, że trochę spanikowałam. Ale może to wynikać z tego, że hodowałam jaszczurki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Indi86

Indi86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2350 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2020 - 19:12

Walczyłem raz z roztoczami i bez środka opartego na Fipronilu się nie obyło. Nie miałem możliwości dostania się do veta znającego się na gadach, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.