Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Legalność handlu wysyłkowego



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Shant

Shant
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7441 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2020 - 09:56

Witam, zostałem oszukany odnośnie wysyłki ptasznika, na policji dostałem informacje żeby najpierw dokładnie się dowiedzieć czy w ogóle ktoś mógł legalnie wysłać mi Poe metallica......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Legalność handlu wysyłkowego     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3900 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 March 2020 - 10:21

Wysyłka pocztą zwierząt poza pszczołami i o dziwo ptakami nie jest zgodna z regulaminem poczty. Pocztex chyba ma jeszcze możliwość wysyłki owadów. Ale generalnie większość......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Shant

Shant
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7441 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2020 - 11:51

Czyli teoretycznie nie można wysłać w żaden sposób ptasznika (nie patrzą tu na to jaka to firma kurierska itd)?
Zarazem ta osoba w tej chwili......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3900 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 March 2020 - 13:17

Tak, teoretycznie nie można wysłać w żaden sposób, bo też żadna firma kurierska (poza tymi specjalnie dla zwierząt) nie oferuje takich usług.

Ale co zrobić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 superdragon

superdragon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1630 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2020 - 15:52

Co to znaczy zostałem oszukany odnośnie wysyłki ptasznika? Możesz uściślić?



#6 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1740 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2020 - 15:59

Również zastanawiam się jak to wszystko działa. Skoro są firmy pokroju Spider Shop, które oferują wysyłkę i są legalnie zarejestrowaną działalnością i nikt nie czepia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3602 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2020 - 18:21

Jak ktoś ma rozum i czyta to, co dostępne dla każdego w regulaminach, etc., to nie zadaje takich pytań.
Jeśli ktoś ma mały problem albo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Shant

Shant
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7441 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2020 - 19:13

Miałem sporą przerwę a prawo stałe się zmienia. Na allegro są pająki z możliwością wysyłki. Pocztex - umożliwia wysyłkę zwierząt z odpowiednią adnotacja.

Chciałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 superdragon

superdragon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1630 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2020 - 08:34

Nadal nie rozumiem w jaki sposób zostałeś oszukany ...

Należy rozgraniczyć 2 sprawy ... oszustwo o którym wspomniałeś i prawny aspekt wysyłki zwierząt.

 

Prawny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Shant

Shant
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7441 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2020 - 22:06

Już wyjaśniam, pieniążki wpłaciłem, w zamian dostałem nr wysyłki który nie pokazuje żadnych informacji, na poczcie u mnie nic nie wiedzą o przesyłce, w centrali......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.