Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
PMB a rodzaj karmówki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Nowyy2244

Nowyy2244
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1557 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2020 - 03:59

Witam. Mam szansę nabyć 6 letnią samicę PMB za bezcen od znajomego mojego kuzyna , nigdy wcześniej nie miałem styczności z tak dużymi wężami i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Nowyy2244, 21 March 2020 - 04:03.





Similar Topics: PMB a rodzaj karmówki     x


#2 Gostek1212

Gostek1212
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1583 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2020 - 08:26

Cześć

Kwestie przestawienia węża na inny pokarm traktowałbym jako rzecz drugoplanową.Pierwszą rzeczą nad którą powinieneś się zastanowić to czy jesteś w stanie zapewnić jej odpowiednie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Gostek1212, 21 March 2020 - 08:33.


#3 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 March 2020 - 13:57

Najpierw sprawdź gdzie wstawisz tak duże terrarium; potem zastanów się czym będziesz wykładał jego dno, żeby wąż miał bezpiecznie i komfortowo ( i Ty również),......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Nowyy2244

Nowyy2244
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1557 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2020 - 20:49

@[member='Gostek1212'] zapomniałem wspomnieć o tym że węża kupił bym wraz z ogromnym terrarium, zbudowane na szkielecie metalowym. Gdybym nie miał w domu miejsca to nawet......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Nowyy2244, 21 March 2020 - 20:50.


#5 Gostek1212

Gostek1212
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1583 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 March 2020 - 07:40

Sprawa jest poważna.Miałem tego nie pisać ale trudno zdradzę Ci sekret.Nie zostaje nic innego jak kupić kostium kurczaka i przebrać królika.Następnie podać przy pełni księżyca.Dobra......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 piotrek2351

piotrek2351
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2333 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 March 2020 - 10:25

Wszyscy czekamy na zdjęcia
Wszyscy czekamy na zdjęcia






#7 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1575 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 March 2020 - 15:06

Kurczaki wcale nie są gorszym rodzajem karmówki niż szczury czy myszy a opowiadanie o tym że mają mniej wartości odżywczych od gryzoni nie jest do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Blass, 22 March 2020 - 15:10.


#8 Nowyy2244

Nowyy2244
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1557 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 March 2020 - 06:29

Czyli wychodzi na to że kurczaki jako karma nie są takie złe jak o nich piszą. Jutro jeszcze będę u kuzyna i pójdę jeszcze wypytac......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 March 2020 - 19:44

Kiedy czytam wypowiedź @[member='Blass'] dochdzę do wniosku, że jest jednym z bardziej mądrych terrarystów. Posłuchałabym Jego rad i przemyślała tematy przez Niego zadane.

Sama mam ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1575 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 March 2020 - 20:47

@[member='Jaguś'] nie przesadzajmy z tą mądrością ;) Najzwyczajniej w świecie staram się zawsze podać argumenty poparte swoimi doświadczeniami jak i doświadczeniami innych ludzi z którymi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.