Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Szarańcza pustynna - małe białe robaki na wylegu




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Gjenyk

Gjenyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1878 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2020 - 11:51

Witam, mam pytanie i bardzo proszę o pomoc ... Otóż zrobiłem mini hodowlę szarańczy pustynnej dla własnego użytku... Pierwszy wylęg ... Zauważyłem że maluchy po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Szarańcza pustynna - małe białe robaki na wylegu     x


#2 BaneB

BaneB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1865 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2020 - 12:08

Są to roztocza, tak są one niebezpieczne radze przesuszyć hodowle albo całkowicie się jej pozbyć, osobiście nie widziałem takiej ilości nigdzie.



#3 Gjenyk

Gjenyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1878 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2020 - 12:26

Tak wygląda hodowla, rozumiem że pojemnik z ziemią zmrozić i wywalić. A co z tymi co się już wyszły na świat ? Tak samo zutylizować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 BaneB

BaneB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1865 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2020 - 12:53

Roztocza pojawiają się z wilgotności i resztek pokarmu, osobiście nie miałem nigdy hodowli karmówki wiec lepiej żeby doradziła ci osoba która się tym zajmuje. Jeśli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4809 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2020 - 03:01

@[member='BaneB'] mimo iz nie prowadzil hodowli karmowki, porada jest bardzo dobra! Zbyt duza wilgotnosc I nadmiar resztek karmy doprowadzily do rozkwitu roztoczy. Wyleg przesuszyc, ziemie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Gjenyk

Gjenyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1878 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2020 - 10:13

Dziękuję wszystkim za komentarze!!! Cały inkubator został dezynfikowany za pomocą NOBAKTEL, pudła z jajami zamrożone podtrzymam w zamrożeniu 24 godziny i kosz.. maluchy które wykluły......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gjenyk

Gjenyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1878 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2020 - 11:00

W sumie jeszcze jedno pytanie mam, na necie jest dużo lamp żarowych uv-c podobno bakteriobójcze przeciw roztoczy... Czy jest sens takie coś zamontować w inkubator......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.