Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
Mata grzewcza dziwnie drga



Best Answer Morgana, 07 May 2020 - 05:17

Problem rozwiązany! U mnie też od dłuższego czasu było czuć od węża mrowienie, i nie mogłam rozkminić czemu, bo nigdzie nie było wad ani przebicia.......................for more text you need to be logged in. Please Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Wilczyca25

Wilczyca25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2389 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 March 2020 - 18:16

Witam, dzisiaj przeprowadziłam węża do nowego terrarium. Uruchomiłam matę grzewczą 20w podpięła do termoregulatora rt-5c, nasypałam podłoża i wsadziłam węża. Problem jest taki że gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Mata grzewcza dziwnie drga     x


#2 Indi86

Indi86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2356 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2020 - 19:45

Nie powinno tak być. A ta mata jest w terrarium i na niej podłoże, czy pod terra? Jeżeli jest w środku sugerowałbym jakieś zabezpieczenie tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Wilczyca25

Wilczyca25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2389 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 March 2020 - 11:43

Mata jest w terrarium przysypana podłożem. Wąż wrócił do starego pojemnika. W takim razie jak zabezpieczyć matę przed awarią?






#4 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1745 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2020 - 11:52

Mata jest w terrarium przysypana podłożem. Wąż wrócił do starego pojemnika. W takim razie jak zabezpieczyć matę przed awarią?

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Wilczyca25

Wilczyca25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2389 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 March 2020 - 12:07

Ok dzięki wielkie za radę 



#6 janniezbedny

janniezbedny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2054 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2020 - 22:35

Też to zaobserwowałem, nie tylko na przykładzie węża ale też np. przy dotykowym włączniku światła. Pewnie jest to zjawisko związane z indukcją elektryczną.







#7 Gostek1212

Gostek1212
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1611 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2020 - 21:18

Dosłownie miałem już pisać nowy temat ale widzę ze nie jestem sam.Ja mam matę 45 W i zaczeło sie dokładnie to co Ciebie.Mata jest przykryta......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Gostek1212, 01 April 2020 - 21:19.


#8 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3764 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 April 2020 - 02:59

Też zauważyłam to zjawisko! Tylko że u mnie kabel jest POD terrarium, na zewnątrz (przyklejony do maty zagrzejnikowej, pod terrarium jest odstęp gwarantujący przepływ powietrza),......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3764 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 May 2020 - 05:17   Best Answer

Problem rozwiązany! U mnie też od dłuższego czasu było czuć od węża mrowienie, i nie mogłam rozkminić czemu, bo nigdzie nie było wad ani przebicia.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Morgana, 07 May 2020 - 05:19.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.