Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Środek osłonowy podczas leczenia




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 roki30

roki30
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1636 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Darłowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2020 - 14:09

Witam,
 
potrzebuję pilnie środka osłaniającego wątrobę, nerki, trzustkę Columbovet SODIAZOT 100 ML.
Czy wie ktoś może gdzie mogę go dostać, wszędzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Środek osłonowy podczas leczenia     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2020 - 16:27

Ja dostawałem u weta to raz. Dwa to nie jest do kąpieli,  bo w kąpieli nic nie daje podaje się jedną kropelkę dziennie doustnie.



#3 Kubis89

Kubis89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3543 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 February 2020 - 13:34

@[member='Vulpes90']
Czy aby na pewno?
Ładnych parę lat temu dostałem wytyczne od Dr Marty Marciniak by dodawać do kąpieli sodiazot. Coś się zmieniło przez ostatni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2241 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 February 2020 - 13:41

Też się chętnie dowiem, jak to jest, bo lampartom też gadzi lekarze polecają. A przecież przez osmozę tego nie przyswajają...



#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 February 2020 - 14:03

Żeby agama czy jakikolwiek inny gad przyswoił lek musi się go napić. Jeśli kąpiemy agamę wodą z sodiazotem i agama napije się tej wody, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.