Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
Terrarium dla żaby rogatej




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Rhaegal

Rhaegal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1502 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2020 - 10:10

Cześć wszystkim, wpadłem na pomysł by założyć mini terrarium/paludarium dla żaby rogatej lub żaby pomidorowej, nie wiem jeszcze który gatunek mnie bardziej interesuje, oba są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Terrarium dla żaby rogatej     x


#2 AquariusDegel

AquariusDegel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2939 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2020 - 20:22

Ładne terra ;) Tylko nie wiem czy taka rogata nie zaora tego wszystkiego ;). I dobrze by było wygospodarować trochę więcej miejsca z samym podłożem.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Rhaegal

Rhaegal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1502 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2020 - 08:06

Dzięki ;) jeśli zdejmę liście miejsca robi się sporo, jakaś 1/3 powierzchni podłoża gdzie żabka może się zakopać. Co najwyżej może jest trochę za płytko,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Rhaegal

Rhaegal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1502 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2020 - 10:57

Zdecydowałem się na lekką modyfikację, myślę że na plus. Po prawej więcej ziemi dla żaby, rośliny przesunąłem wyżej i ogólnie dosypałem dużo ziemi. To epipremnum......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.