Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Czy terrarium może być za duże ?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Renopuren

Renopuren
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1528 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 February 2020 - 14:19

Cześć!

Zważywszy na moją fascynację jaszczurkami, chciałbym ponownie zająć się (wcześniej miałem zaledwie rok gekona lamparciego) zabawą z terrarium.

Gatunkiem, który mnie zainteresował jest gekon......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy terrarium może być za duże ?     x


#2 KordekStopka

KordekStopka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1610 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 February 2020 - 16:42

Siemanko
 

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za duże terrarium, czym większe tym lepsze.
Ludzie przerabiają nawet pokoje pod hodowle jaszczurek i nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Kazire

Kazire
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1696 dni
  • Poland / Mazowieckie / Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 February 2020 - 22:08

Porównajmy to do ludzi. Lepiej ci w domu mniejszym czy większym? A czy twój dom może być za duży (pomińmy takie skrajności jak np ogromna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 RYUK

RYUK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5151 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2020 - 22:37

Tak moze byc. Majac mloda jaszczurke lepiej z jej wzrostem zwiekszac wymiary terrarium. Zwierzak latwiej sie oswoi "nie zdziczeje" wpuscisz mlodego geka do terra 160x60x60......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.