Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Wylinka i jedzenie



Best Answer AbaddonBCN, 05 February 2020 - 04:11

Jeśli masz pewność, że pająk jest przed wylinką to wyjmij karaczana. Natomiast jeśli nie masz pewności ale obawiasz się, że karaczan może zrobić krzywdę to......................for more text you need to be logged in. Pleas... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Monkey

Monkey
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1556 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2020 - 20:50

Mam pytanie. Wrzuciłem karaczana tureckiego (małego) do pająka ale go nie chce jeść, prawdopodobnie będzie liniał. Moje pytanie czy mogę zostawić tego turka czy lepiej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wylinka i jedzenie     x


#2 extasy

extasy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3669 dni
  • Poland / Lubelskie / Chełm
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2020 - 21:06

wstaw wyrazne zdjecie pajaczka, pokaz w czym go trzymasz, jesli jestes pewny ze bd lnial to wyjmij turka, czesto od razu nie jedza i jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4256 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2020 - 04:11   Best Answer

Jeśli masz pewność, że pająk jest przed wylinką to wyjmij karaczana. Natomiast jeśli nie masz pewności ale obawiasz się, że karaczan może zrobić krzywdę to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.