Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Gekon lamparci- dziwne odchody




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Tymonek3

Tymonek3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1526 dni
  • Poland / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 18:23

Mój gekon kilka dni temu miał zastój w wypróżnianiu. Masaż brzuszka i kąpiel lekko pomogły. Po 4 dniach to samo.zalatwił się! 2 dni temu miał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Gekon lamparci- dziwne odchody     x


#2 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 18:25

Hejcie :)

Kurczę, no świeża nie jesteś w temacie i szczerze to nie wiem, co Ci rzec, bo takie dziwne odchody mogą być wynikiem wielu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dagn, 23 January 2020 - 18:28.


#3 Tymonek3

Tymonek3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1526 dni
  • Poland / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 18:34

Hmmm. Jeszcze nigdy nie dawałam odchodów do badania bo szczerze mówiąc wet od gadów jest mega daleko od mojego domu. Myślę czy nie przewitaminowałam mojej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 18:51

Na pewno wet od gadów jest w Słupsku, ale tak na chłopski rozum: kał pod kątem pasożytów może przebadać każdy wet. Ale jeśli, tfu tfu,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Tymonek3

Tymonek3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1526 dni
  • Poland / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 18:55

No właśnie w Słupsku nie ma. Rumia a to 120 km. Podjadę jutro do swojego weta. Myślałam że ktoś już miał taki przypadek i wie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 18:58

Poczekaj, jeszcze może inni lamparciarze się wypowiedzą i mają jakieś doświadczenia z takim przypadkiem :)

@[member='Jaguś'] @[member='sebekol'] @[member='MartaCrystal'] @[member='docfaq']


Edited by Dagn, 23 January 2020 - 18:58.






#7 zakreconazlosnica

zakreconazlosnica
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4042 dni
  • Poland / Śląskie / Radlin
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 January 2020 - 20:38

Galaretowata wydzielina,o której piszesz to być może nie tyle odchody co wymioty. Mianowicie u moich gekonów czasem zdarza się zwrot strawionych robali. Jeśli przez dłuższy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 January 2020 - 12:05

1. może być od nadmiaru wit - witaminy z wit D3 podajemy 1 x tyg + wapń BEZ witD3 podajemy co drugie karmienie

2. może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Jaguś, 24 January 2020 - 12:06.


#9 BestShade

BestShade
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3221 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2020 - 12:28

Jeżeli chodzi o weterynarza, ja badanie kału wykonuje u zwykłego weta, niestety nie wiem jak to się ma gdy coś wyjdzie (jeszcze mi się nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Tymonek3

Tymonek3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1526 dni
  • Poland / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 January 2020 - 22:43

Dziękuję za odpowiedzi. Galaretowate odchody były przeźroczyste. Kurcze ja tymi witaminami przegiełam. Myślę, że to był skutek niedyspozycji i dziwnej kupy. Suplementy dawałam codziennie+ te......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.