Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Agama Brodata- problem z temperaturą na wyspie ciepła




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Dziadeczek95

Dziadeczek95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5309 dni
  • Poland / Opolskie / Namysłów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 19:00

Witam. Posiadam dorosłego samca Agamy Brodate. Problem dotyczy temperatury jaka panuje na wyspie. Gdy miałem założoną żarówkę o mocy 100w temperatura pokazywała 45 stopni, zmieniłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Dziadeczek95, 09 January 2020 - 19:57.





Similar Topics: Agama Brodata- problem z temperaturą na wyspie ciepła     x


#2 RYUK

RYUK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5130 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 21:20

Kup termometr za 5 zl w sklepie budowlanym rob testy. 40 w roznicy i na wyspie tyle samo? Niemozliwe , ew sa jwszcze zarowki 50/40......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Dziadeczek95

Dziadeczek95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5309 dni
  • Poland / Opolskie / Namysłów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 22:00

No właśnie 40w różnicy a temperatura ta sama, Jutro zrobię test od rana na tej 60w i zobaczę efekty, całkiem możliwe ze zrobiłem błąd wkładając......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 RYUK

RYUK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5130 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2020 - 21:18

Testy najlepiej robic przez jakies 10/15min przy zamkniwtych szybach terra. U mnie np wyszlo ze zarowka halogenowa 50w daje wiecej ciepla niz terrarystyczne grzybek 60w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Payuta

Payuta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4302 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2020 - 14:18

Masz dosyć mocną żarówkę. Jaka jest wysokość terrarium i jaka jest odległość żarówki od wyspy? Jaka to żarówka?



#6 Tylkomati

Tylkomati
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1820 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2020 - 16:28

Zamontuj ściemniacz i po problemie, będziesz mógł sobie regulować moc żarówki. Przydatne szczególnie latem w upały







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.