Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Odległość lampy UV a zdrowie agamy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 piotrekbrutal

piotrekbrutal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2722 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 22:15

Witam, od paru dni posiadam młoda agame brodatą. Zbudowałem dla niej spore terrarium. Niestety zrobiłem "błąd konstrukcyjny" i okazało się że jedna gałąź jest bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by piotrekbrutal, 05 December 2019 - 22:21.





Similar Topics: Odległość lampy UV a zdrowie agamy     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 22:31

Arcadię 10 % możesz znaleźć pod starą nazwą T8 12%. Obecnie w ofercie Arcadia ma jeszcze nowsze lampy T5 12%, żeby wiadomo było, które są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 piotrekbrutal

piotrekbrutal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2722 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 22:42

Arcadię 10 % możesz znaleźć pod starą nazwą T8 12%. Obecnie w ofercie Arcadia ma jeszcze nowsze lampy T5......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by piotrekbrutal, 05 December 2019 - 22:52.






#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 23:15

Ogólnie jeśli chodzi o lampy UVB to za najlepsze na dzień dzisiejszy (i według testów jakie ja widziałem) uważa się Arcadia T5 12% z reflektorem,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 piotrekbrutal

piotrekbrutal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2722 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 23:55

@[member='Vulpes90'] Jestem ślepy , bo szukałem i nie mogłem tego tematu znaleźć w Q/A ... Sorry. 

 

Jeszcze pytanko , Co myślisz o tym ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by piotrekbrutal, 05 December 2019 - 23:56.


#6 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2019 - 00:18

Ta jest z reflektorem, czyli w sumie max tego co się wyciągnie z kompaktów Exo-Terra

 

 

@Vulpes90......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#7 piotrekbrutal

piotrekbrutal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2722 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2019 - 00:25

@[member='Vulpes90']   Dzięki wielkie za pomoc. Widzę że online jest mnóstwo sprzecznych informacji , szczególnie w opisach w sklepach internetowych. Zaczne powoli szukać sterownika t5 ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.