Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - wilgotność

- - - - -  
Zbyt duża wilgotność powietrza




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Geniculata12345

Geniculata12345
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1602 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Oborniki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 21:21

Witam szukałem odpowiedzi po różnych forach i nie mogłem znaleźć. Problem polega na tym że mimo tego że mam sporą wentylację, lekko wilgotny torf (bardziej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Zbyt duża wilgotność powietrza     x


#2 Azureus

Azureus

    Industrial_spider

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6376 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 22:45

Higrometr z czujką czy taka mała kostka? Jak z czujką to coś jest robione źle bądź jest uszkodzony. Jeżeli taka mała kostka bez czujki to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 gelmi

gelmi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6725 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 23:20

Napisz jaki masz model miernika, a najlepiej zdjęcia. Mi to wygląda na zalanie/nasiąknięcie czujnika wodą. Możesz spróbować wyciągnąć czujnik i wygrzać go w piekarniku na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Geniculata12345

Geniculata12345
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1602 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Oborniki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2019 - 12:38

Higrometr jest z czujnikiem. Terrarium jest nie wielkie, rozmiary 19x10x19 coś takiego,pryskalem tylko strzykawka w jeden punkt natomiast reszta torfu jest lekko wilgotna taka jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 RuunAwayBoy

RuunAwayBoy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2037 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2019 - 13:55

Ogólnie higrometr postaw sobie w pokoju i w nim mierz wilgotność do małych Terra się nie nadaje .
Zdaj się na pomiar organoleptyczny czyli oczami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.