Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Kameleon jemeński, oświetlenie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kaja89

Kaja89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1601 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 November 2019 - 10:14

Dzień dobry,

 

Słuchajcie, jestem na etapie budowy terra dla kamyka. Zrobione jest ze starej witryny 150 cm wysokość.

i teraz mam dylemat odnośnie mocy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kameleon jemeński, oświetlenie     x


#2 piotrekbrutal

piotrekbrutal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2723 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2019 - 23:28

Lepiej odpisać późno niż wcale :P ! Co do UV się nie wypowiem , ale co do grzewczej Ci nikt dokładnej mocy żarówki nie poda-......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Maxziel

Maxziel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 971 dni
  • Poland / Śląskie / Cieszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2021 - 22:22

Witam mam pytanie czy używa ktoś tej żarówki(Led) uvb Zobacz ofertę: ŻARÓWKA UVB DLA GADÓW LED 6.0 = 5.0 6W = 26W https://allegro.pl/oferta/zarowka-uvb-dla-gadow-led-6-0-5-0-6w-26w-9986920765
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Maxziel, 06 August 2021 - 22:23.






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2021 - 23:28

Lampy LED dające promieniowanie UV nie są dobrej jakości. Naukowcy zajmujący się sprawą oświetlenia u gadów odradzają je, twierdząc, że są niebezpieczne. W przyszłości pewnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.