Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - oświetlenie

* * * * * 1 votes  
Jaka odległość od lampy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 mieszko1

mieszko1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1732 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2019 - 14:16

Witam posiadam metahalogen solar raptor 50w spot-beam. Zastanawiam sie jaka odległość od tej lampy jest najlepsza dla agamy brodatej karłowatej. Temperatura na samym środku pod......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by mieszko1, 05 November 2019 - 14:22.





Similar Topics: Jaka odległość od lampy     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2019 - 01:48

Może po kolei :) Metalohalogeny powinno się dobierać do gatunku nie tylko pod względem ilości ciepła, ale też pod względem ilości emitowanego UVB.

Pod względem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#3 mieszko1

mieszko1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1732 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2019 - 15:31

Mam możliwość obniżenia, myślałem ze wtedy jednak będzie właśnie za mało tego uvb, czyli jak obniże wyspe ciepła to spadnie temperatura jak i uvb będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2019 - 15:44

Mam możliwość obniżenia, myślałem ze wtedy jednak będzie właśnie za mało tego uvb, czyli jak obniże wyspe ciepła to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 mieszko1

mieszko1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1732 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2019 - 17:41

Ok dzięki wielkie za pomoc



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.