Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Żółwie żółtolice gdzie mogę oddać




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Zatys

Zatys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2585 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 21:18

Witam

Mam dosyć ważne pytanie, posiadam 3 żółwie żółtolice od 2010 roku, niestety nie posiadam na nie żadnych dokumentów, ponieważ gdy je kupowałem nie podlegały......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Zatys, 04 November 2019 - 21:20.





Similar Topics: Żółwie żółtolice gdzie mogę oddać     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4272 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 November 2019 - 15:03

Jest mnóstwo ogłoszeń na np OLX o oddaniu - nic mi nie wiadomo, żeby ktoś kogoś za to ścigał. Można też spróbować je oddać do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4880 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2019 - 02:05

Jeśli chodzi o urzędy, to zawsze możesz powiedzieć, że znalazłeś ;) . Zaś z oddaniem żółwi, to najbezpieczniejszą opcją jest fundacja Epicrates (lubelskie egzotarium), tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3574 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 November 2019 - 19:39


Jest mnóstwo ogłoszeń na np OLX o oddaniu - nic mi nie wiadomo, żeby ktoś kogoś za to ścigał.

Jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4272 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 November 2019 - 14:22

@[member='doru'] wiem, jednak nie spotkałam się z takim przypadkiem. Gdzieś te zwierzaki muszą znaleźć dom i tu jest prawny paradoks - sprzedawane są za grosze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Buubi

Buubi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2223 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2020 - 22:07

wiem, jednak nie spotkałam się z takim przypadkiem. Gdzieś te zwierzaki muszą znaleźć dom i tu jest prawny paradoks......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Zatys

Zatys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2585 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2020 - 22:59

@[member='Buubi'] Wiem że mają, do mnie raz już zapukała policja z powodu żółwi czerwonolicych na szczęście zdążyłem je szybciej oddać do miejskiej palmiarni gdzie mieli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.