Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
ile Watt zarowka do terra



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 sobotkaa1

sobotkaa1
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1633 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 15:17

Witam moj pyton troche podrosl i kupilem mu nowe terra 100x50x50 zamontowalem kabel grzewczy ze starego terra 25w i w cieplejszym miejsu mam okolo 25,5......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: ile Watt zarowka do terra     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4271 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2019 - 16:29

Obawiam się, ze kabel + żarówka 50W będzie za gorąco. Chyba, że chcesz go grzać tylko żarówką, ale pamiętaj, że musi ona być w jednym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 sobotkaa1

sobotkaa1
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1633 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 16:50

w sumie mam termostat zarowke bym dal z tej strony gdzie kabel , pytam sie wlasnie bo nie wiem jak mocno grzeja takie zarowki ;P


Edited by sobotkaa1, 04 November 2019 - 17:28.






#4 polwlkp

polwlkp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2211 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 18:28

Kup mocniejszy kabel i podepnij go pod termostat. A jeśli zależy Ci na oświetleniu to LED.


#5 sobotkaa1

sobotkaa1
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1633 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 18:49

na oswietleniu mi nie zalezy mam fajne ledowe uv , nie chce juz kupowac kolejnego kabla bo juz to 3 :P , a akurat kupilem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by sobotkaa1, 04 November 2019 - 18:49.


#6 gelmi

gelmi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6725 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 19:16

Też bym polecał mocniejszy kabel. Ale jak zdecydujesz się na żarówkę i będziesz potrzebował regulatora, to mogę Ci sprzedać płynny sterownik - wydłużysz czas życia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 sobotkaa1

sobotkaa1
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1633 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2019 - 19:34

Też bym polecał mocniejszy kabel. Ale jak zdecydujesz się na żarówkę i będziesz potrzebował regulatora, to mogę Ci sprzedać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by sobotkaa1, 04 November 2019 - 19:35.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.