Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Ogrzewanie/Oswietlenie do terrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Wesol94

Wesol94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 October 2019 - 01:06

Witam,

 

Ostatnio podjalem decyzje o zakupie terrarium i pierwszej pociechy - weza. Bedzie to zapewne waz zbozowy (aczkolwiek jeszcze nie zdecydowalem, mozliwe, ze padnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Ogrzewanie/Oswietlenie do terrarium     x


#2 Rivvi

Rivvi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3861 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2019 - 08:19

Cześć.
Przede wszystkim zacznijmy od tego, że jednak na pierwszego węża polecam zbożówkę. Tego jest teraz tyle odmian, że bez problemu znajdziesz ubarwioną jak pyton,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 polwlkp

polwlkp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2185 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2019 - 10:40

Przeczytaj dział początkujący hodowcy węży, wszystko jest tam wielokrotnie opisane. Dzięki temu unikniesz rad typu ,,mata grzewcza ma wbudowany termostat,, ,,jako oświetlenie urzyj jarzeniówki,, i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Wesol94

Wesol94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2019 - 00:23

Dziękuję ślicznie za Wasze odpowiedzi:)

Byłem w sklepie terrarystycznym i pokusiłem się o zakup kabla grzewczego do terrarium. Rozlozylem go na cienkim styropianie, przykryłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.