Jump to content

Wesprzyj serwis, wy艂膮cz reklamy  
1 raz na nowej ods艂onie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Moje pierwsze terrarium-Felsuma Madagaskarska




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Eldur

Eldur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1704 dni
  • Norway
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 06 October 2019 - 14:17

Witam,

 

Nadszed艂 w ko艅cu m贸j wymarzony moment i zak艂adam swoje pierwsze terrarium i podejrzewam ze nie ostatnie.

Zamierzam hodowa膰 Felsume Madagaskarska i mam kilka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Moje pierwsze terrarium-Felsuma Madagaskarska     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator dzia艂贸w, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprz臋t, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4874 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 06 October 2019 - 15:47

Tak og贸艂em to my艣l臋, 偶e warto poszuka膰 temat贸w, w kt贸rych wypowiada艂 si臋 @[member='madly'] do艣膰 du偶o mo偶na si臋 od niego dowiedzie膰. Mo偶e wpadnie sam p贸藕niej tutaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Ast3r

Ast3r
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1677 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toru艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 06 October 2019 - 16:02

Trzymam kciuki i b臋d臋 obserwowa艂 temat,(Post taktyczny w celach obserwacji) sam czekam w tej chwili na terrarium kt贸re w艂a艣nie klei szklarz (60szer x45x90) i b臋d臋......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Ast3r, 06 October 2019 - 16:04.






#4 Eldur

Eldur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1704 dni
  • Norway
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 06 October 2019 - 17:48

Felsumy z艂ociste bardzo mi si臋 podobaj膮, ale niestety w Norwegii zabronione.

 

Exo Terra jest raczej konieczno艣ci膮 ni偶 zachcianka. 

Mieszkam w Norwegii i niestety jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator dzia艂贸w, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprz臋t, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4874 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 06 October 2019 - 19:11

Norwegia faktycznie zmienia posta膰 rzeczy. Wiem jak tam wygl膮da terrarystyka, a偶 brak s艂贸w.



#6 madly

madly

    Pomocny w dzia艂ach: Gekony, o艣wietlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Pomorskie / Gda艅sk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 07 October 2019 - 08:36

Eldur,

 

w zasadzie @[member='Vulpes90'] opisa艂 wszystko, co istotne. Z mojej strony, zawsze wi臋ksze terrarium jest lepsze. Masz te偶 wi臋ksze mo偶liwo艣ci z doborem / rozrostem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by madly, 07 October 2019 - 08:37.






#7 Eldur

Eldur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1704 dni
  • Norway
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 07 October 2019 - 17:49

Dlaczego nie mog臋 cytowa膰 :neutral:

 

Madly,

''艢wietl贸wki UVB - unikaj kompakt贸w, 艣wietl贸wka rurowa, najlepiej T5 Arcadii 6% 24W / 55 cm''

 

Tak na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 madly

madly

    Pomocny w dzia艂ach: Gekony, o艣wietlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Pomorskie / Gda艅sk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 07 October 2019 - 18:51

Elder, 

zajrzyj tutaj, mas zywkresy por贸wnawcze: https://www.terrarium.pl/topic/501261-felsumy-madagaskarskie-mlode-21-problemy-terytorialne-prosba-o-rady/page-2

T8  vs T5, Je艣li decydujesz si臋 na  terrarium szerokie na 60 cm (do czego namawiam), to T8......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Ast3r

Ast3r
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1677 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toru艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 08 October 2019 - 10:15

Madly

 

Dzi臋ki za informacje,widzia艂em te wykresy wcze艣niej ale Ty dodatkowo fajnie to obja艣ni艂e艣. Sam zdecyduje si臋 na 艣wietl贸wke T5 24W 55 cm do mojego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Ast3r, 08 October 2019 - 15:51.






#10 Eldur

Eldur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1704 dni
  • Norway
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Posted 08 October 2019 - 19:49

Super wyja艣nione, dzi臋ki.

 

''Musze tylko jeszcze pomy艣le膰 nad 艣wiat艂em dla ro艣lin,zamierzam ich sporo mie膰''

To znaczy ze Arcadia T5 nie za bardzo nadaje si臋......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






漏 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, kt贸re s膮 wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Wi臋cej. Korzystaj膮c akceptujesz Regulamin.