Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Czy na wężach można zarobić.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Oskar_Krakowiak

Oskar_Krakowiak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1681 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2019 - 16:41

Witajcie. Interesuje mnie, ile moģłbym zarobić na hodowli węży. Podaje przykład, mam 5 par pytonów królewskicg, wiadomo rzeby wystartować z takim interesem, trzeba mieć na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Czy na wężach można zarobić.     x


#2 Kureoo10

Kureoo10
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1820 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 September 2019 - 18:11

można, tylko jest trochę papierkowej roboty z maluchami + trzeba zarejestrować hodowle, zależy też jakie odmiany będziesz rozmnażać



#3 Moloch

Moloch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2243 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2019 - 19:54

Ogólnie z terrarystyką jest tak, że zawsze jakaś kasa z nadwyżek wpadnie. Ja tam wszystko na karmówkę wydaje i nowe terraria ;)







#4 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3601 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2019 - 20:08

@[member='Moloch'] słusznie napisał, że coś zawsze wpadnie z nadwyżek.

Ale jeśli chcesz z tego robić biznes, to najpierw stanowczo radzę rozpoczęcie pracy z jedną......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Oskar_Krakowiak

Oskar_Krakowiak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1681 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2019 - 20:24

No właśnie, jak z tym prawem, czy na przykład jeśli nie będę miał zarejestrowanej hodowli, a rozmnoże parkę zbożówek, na które nie potrzeba rzadnych papierów,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3601 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2019 - 21:01

O samej nadwyżce hodowlanej na temat jest kilka słów tutaj, zwłaszcza od @[member='adamkraka']:

https://www.terrarium.pl/topic/532292-kupno-weza-w-czechach-a-rejestracja-w-polsce/, ale przeszukaj forum, bo było więcej wątków na ten......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4057 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2019 - 22:26

Hodowla skierowana na zarobek w naszym kraju jest skazana na niepowodzenie, albo robisz to bo to kochasz i to twoja pasja, to i się potrafi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Oskar_Krakowiak

Oskar_Krakowiak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1681 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 September 2019 - 10:03

No a jak z tą papierologią, załóżmy że mam wszystko na regiusa, i połącze je i wykonują się młode to co mam robić?


#9 hard8888

hard8888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4599 dni
  • Poland / Podkarpackie / Stalowa Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 September 2019 - 11:17

Zadzwonić do "weterynarza powiatowego", żeby Ci wystawił papiery na młode. O ile rodziców miałes zarejestrowanych. W mojej opinii to jest chyba najmniejszy w problem w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Ahhillles

Ahhillles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2844 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2019 - 16:57

Jeśli postawisz na mało popularne gatunki,to jest szansa na normalny zarobek,chyba że postawisz na regiusy... wtedy będziesz te nadwyżki sprzedawać dwa lata albo i więcej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.