Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Pierwszy agresor




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Timor09

Timor09
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4059 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2019 - 19:24

Hej. Jestem posiadaczem 6 ptaszników w tym Gieni, Chromki, 2 Brachy, Incei oraz Irmini. W ptasznikach siedzę jakoś od roku. Uważam się za osobę już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Timor09, 10 September 2019 - 19:31.





Similar Topics: Pierwszy agresor     x


#2 sad_mad

sad_mad
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6357 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kostrzyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2019 - 19:46

Generalnie ptaszniki nie należą do szczególnie problematycznych w utrzymaniu zwierząt. Przy odrobinie wprawy człowiek ze spokojem poradzi sobie z praktycznie każdym gatunkiem, to nie są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Timor09

Timor09
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4059 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2019 - 20:04

A czy taka Hati Hati lub Chillo to bardziej defensywne ptaszniki od Poe? Czy to prawda, że Metalica to jedna z łagodniejszych Poe czy to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 sad_mad

sad_mad
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6357 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kostrzyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2019 - 20:19

I tu i tu bym powiedział, że to kwestia osobnicza. Musisz ino się z tym liczyć. :)



#5 Emcet

Emcet
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1857 dni
  • Poland / Lubelskie / Świdnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2019 - 21:10

Poe nie są agresywne, no może dla kogoś kto hoduje Brachypelme to będą wyglądały na demony. Jednak w praktyce są to ptaszniki płochliwe, które przeważnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Shaezaar

Shaezaar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5759 dni
  • Poland / Opolskie / Brzeg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2019 - 04:12

Tu jeszcze dochodzi relacja z resztą ewentualnych domowników. Jak nie mieszkasz sam to powiedz reszcie co to jest i jak postąpić w razie ukąszenia... Tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 gadymako

gadymako
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2678 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2019 - 07:12

ja z całego serca polecam Chilobrachysy. Mam kilka i wszystkie są żarłoczne, plotą dużo pajęczyny. Tylko tu już trzeba mieć respekt do pająka i wiedzieć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Emcet

Emcet
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1857 dni
  • Poland / Lubelskie / Świdnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2019 - 07:45

+1 dla Chilo :)

Mam już zgromadzoną całkiem szeroką gamę gatunków z tego rodzaju. Jak wspomnieli przedmówcy, są naprawdę satysfakcjonujące w hodowli. Poza Chilobrachys spp,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 hard8888

hard8888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4578 dni
  • Poland / Podkarpackie / Stalowa Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2019 - 09:27

O szybszego pająka, niż incei to chyba ciężko :P

Sam zaczynałem po kilku miesiącach z murinusami, maculatami i innymi i dawałem rade.

 

Kwestia podejśćia,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Gaweł

Gaweł
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4371 dni
  • Poland / Śląskie / Lędziny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2019 - 09:38

Nie ma idealnego ptasznika na pierwszego "jadusa". Wiele zależy od tego jaki osobnik Ci się trafi, bez różnicy czy to będzie maculata, poe czy murinus.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.