Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - oświetlenie

- - - - -  
Tarrarium 40x40x90 oświetlenie led.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 HuciQ

HuciQ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2088 dni
  • Poland / Śląskie / Będzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2019 - 02:09

Witam

 

Planuje zbudowanie paludarium/wiwarium w terrarium 40x40x90. Rośliny nie jakieś wyszukane na początek. ze zwierząt jeszcze nie wiem co:) Jak zbuduje to dobiorę coś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Tarrarium 40x40x90 oświetlenie led.     x


#2 divines

divines
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1692 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2019 - 07:52

Cześć,

 

Również kompletnie się nie znam na oświetleniu, a z faktu że moje futrzaki zaczynają rosnąć porządnie, myślę również o oświetleniu i złapałem przypadkowo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by divines, 15 August 2019 - 07:54.


#3 Moloch

Moloch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2222 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2019 - 17:12

Ja zrobiłem już parę belek LED tego typu do swoich terrariów. Zastosowałem mieszankę ledów 6500k,8500k(lub 10000k roznie podawali) oraz ledów full spectrum( dla roślin niby).Do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 HuciQ

HuciQ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2088 dni
  • Poland / Śląskie / Będzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2019 - 22:25

Tzn jeżeli chodzi o te LEDy aluminiowe + profile aluminiowe to chyba nie potrzeba jakiś radiatorów specjalnych?

A jak jest z power ledami? trochę więcej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 divines

divines
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1692 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2019 - 05:34

Z tego co wiem sa takie spektra i odcienie ze nie zobaczysz wielkiej roznicy pomiedzy niebieskim czerwonym i bialym. Power led chyba wlasnie cos takiego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Moloch

Moloch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2222 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2019 - 19:36

Chodziło mi właśnie o power ledy. Przylutowanie ich nie powinno być problemem. Na YouTube jest parę poradników jak to zrobić. A co do soczewek to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.