Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - rośliny

- - - - -  
Czy ta skrzydłokwiat jest trujący dla gekonów lamparcich?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 TheKiwi

TheKiwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1854 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2019 - 19:28

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy skrzydłokwiat jest trujący dla eublefarów lamparcich. Niedawno wpadłem na pomysł zrobienia terrarium które będzie miało klimat skalisto-piaskowy z róznymi roślinami.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy ta skrzydłokwiat jest trujący dla gekonów lamparcich?     x


#2 sebekol

sebekol

    Moderator w działach gekony i gekon lamparci

  • Moderator
  • Z nami od: 5778 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2019 - 20:23

Raczej nie będą chciały zjeść rośliny, bo są w stu procentach drapieżnikami. Jednak czy jest sens instalować w terrarium roślinę, która nijak nie pasuje do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90 Online

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 August 2019 - 08:37

Skrzydłokwiat jest przede wszystkim rośliną tropikalną, więc nie wiem czy jest sens wkładać go akurat do terrarium suchego. Może zbyt długo się tam nie utrzymać.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 sunnboy

sunnboy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1720 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 August 2019 - 08:58

sam ,jestem na etapie  urzadznia terrarium dla ozresionego ,skrzydłokwiat byl na liscie ale znalazlem takie wpis pod tym kwiatem..

"....Skrzydłokwiat zawiera......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 tokaga

tokaga

    Redaktor: Jaszczurki

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7032 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 August 2019 - 14:32

sam ,jestem na etapie urzadznia terrarium dla ozresionego ,skrzydłokwiat byl na liscie ale znalazlem takie wpis pod tym kwiatem..
[font=Open......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.